RENLI EIRIK
Født 1961 · 4020 STAVANGER · aksjonær 2008–2022 · 1 selskap i 2022
1
selskaper i 2022
15
år i registeret
2008
første år
9
selskaper totalt
2022 · 1 selskap
| Selskap | Klasse | Aksjer | Andel |
|---|---|---|---|
| CONSTANTIA HOLDING AS 997993675 |
Ordinære aksjer | 50 | 50 % |
2021 · 1 selskap
| Selskap | Klasse | Aksjer | Andel |
|---|---|---|---|
| CONSTANTIA HOLDING AS 997993675 |
Ordinære aksjer | 50 | 50 % |
2020 · 1 selskap
| Selskap | Klasse | Aksjer | Andel |
|---|---|---|---|
| CONSTANTIA HOLDING AS 997993675 |
Ordinære aksjer | 50 | 50 % |
2019 · 1 selskap
| Selskap | Klasse | Aksjer | Andel |
|---|---|---|---|
| CONSTANTIA HOLDING AS 997993675 |
Ordinære aksjer | 50 | 50 % |
2018 · 1 selskap
| Selskap | Klasse | Aksjer | Andel |
|---|---|---|---|
| CONSTANTIA HOLDING AS 997993675 |
Ordinære aksjer | 50 | 50 % |
2017 · 1 selskap
| Selskap | Klasse | Aksjer | Andel |
|---|---|---|---|
| CONSTANTIA HOLDING AS 997993675 |
Ordinære aksjer | 50 | 50 % |
2016 · 2 selskaper
| Selskap | Klasse | Aksjer | Andel |
|---|---|---|---|
| R&R WINES AS 998276659 |
Ordinære aksjer | 50 | 50 % |
| CONSTANTIA HOLDING AS 997993675 |
Ordinære aksjer | 50 | 50 % |
2015 · 2 selskaper
| Selskap | Klasse | Aksjer | Andel |
|---|---|---|---|
| CONSTANTIA HOLDING AS 997993675 |
Ordinære aksjer | 50 | 50 % |
| R&R WINES AS 998276659 |
Ordinære aksjer | 50 | 50 % |
2014 · 2 selskaper
| Selskap | Klasse | Aksjer | Andel |
|---|---|---|---|
| CONSTANTIA HOLDING AS 997993675 |
Ordinære aksjer | 50 | 50 % |
| R&R WINES AS 998276659 |
Ordinære aksjer | 50 | 50 % |
2013 · 2 selskaper
| Selskap | Klasse | Aksjer | Andel |
|---|---|---|---|
| CONSTANTIA HOLDING AS 997993675 |
Ordinære aksjer | 50 | 50 % |
| R&R WINES AS 998276659 |
Ordinære aksjer | 50 | 50 % |
2012 · 4 selskaper
| Selskap | Klasse | Aksjer | Andel |
|---|---|---|---|
| DNO ASA 921526121 |
NO0003921009 | 2 000 | 0 % |
| R&R WINES AS 998276659 |
Ordinære aksjer | 50 | 50 % |
| EQUINOR ASA 923609016 |
NO0010096985 | 50 | 0 % |
| CONSTANTIA HOLDING AS 997993675 |
Ordinære aksjer | 50 | 50 % |
2011 · 2 selskaper
| Selskap | Klasse | Aksjer | Andel |
|---|---|---|---|
| DNO ASA 921526121 |
NO0003921009 | 2 000 | 0 % |
| EQUINOR ASA 923609016 |
NO0010096985 | 50 | 0 % |
2010 · 2 selskaper
| Selskap | Klasse | Aksjer | Andel |
|---|---|---|---|
| DNO ASA 921526121 |
NO0003921009 | 2 000 | 0 % |
| EQUINOR ASA 923609016 |
NO0010096985 | 50 | 0 % |
2009 · 7 selskaper
| Selskap | Klasse | Aksjer | Andel |
|---|---|---|---|
| CREW GOLD CORPORATION 200144570 |
CA2265344028 | 6 250 | 0 % |
| PA RESOURCES AKTIEBOLAG 200187261 |
SE0000818569 | 2 000 | 0,011 % |
| ORKLA ASA 910747711 |
NO0003733800 | 2 000 | 0 % |
| DNO ASA 921526121 |
NO0003921009 | 2 000 | 0 % |
| REC SILICON ASA 977258561 |
NO0010112675 | 1 000 | 0 % |
| YARA INTERNATIONAL ASA 986228608 |
NO0010208051 | 500 | 0 % |
| EQUINOR ASA 923609016 |
NO0010096985 | 50 | 0 % |
2008 · 7 selskaper
| Selskap | Klasse | Aksjer | Andel |
|---|---|---|---|
| CREW GOLD CORPORATION 200144570 |
CA2265341057 | 50 000 | 0,006 % |
| DNO ASA 921526121 |
NO0003921009 | 2 000 | 0 % |
| PA RESOURCES AKTIEBOLAG 200187261 |
SE0000818569 | 2 000 | 0,006 % |
| ORKLA ASA 910747711 |
NO0003733800 | 2 000 | 0 % |
| REC SILICON ASA 977258561 |
NO0010112675 | 1 000 | 0 % |
| YARA INTERNATIONAL ASA 986228608 |
NO0010208051 | 500 | 0 % |
| EQUINOR ASA 923609016 |
NO0010096985 | 50 | 0 % |
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister, eierskap per 31.12. hvert år. Personer identifiseres med navn og fødselsår slik registeret publiserer dem; to personer med samme navn og fødselsår kan bli slått sammen.